© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

  Alan adı iş ile alakalı olmalı ve alınacak alan adı mutlaka sizin üzerinize kayıt olunmalıdır.  Bu hizmet projelendirdiğimiz web tasarım paketi içerisinde dahil olmaktadır. Yayına başlayacak olan sitenin alan adı tescili tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

 Unutmamanız gereken konu: bir web tasarımcı ile anlaşma yapmadan önce alan adının mutlaka üzerinize yapılmasını isteyiniz. Aksi halde işinin ehli olmayan ve bir şekilde bu işi yaptığını iddia edenler alan adlarını kendi üzerlerine kaydedip müşterinin ayrılmak istediğinde zorluk çıkartarak müşteri kaybetmeyeyim anlayışı ile karşılaşıp mağduriyet yaşayabilirsiniz.

 

  Alan adları işiniz ile alakalı olup, ürünlerinizi anlatacak şekilde olmalı ancak daha önceden kayıt olmamış alan adları üzerinde çalışmalar yapılmalıdır. İyi ama alan adı bu kadar önemlimidir diyorsanız? Elbette bu kadar önemli türkçe karekter, kısa, akılda kalıcı, kolay yazılabilir, işiniz, firmanız, ürünleriniz ile alakalı olması SEO açısından da önem arzetmektedir. Bu nedenle alan adı seçimi yapılırken mutlaka bilene danışılmalıdır.!

 

Bizimle çalışmayı tercih ederseniz alan adı tescilinizi sizin üzerinize, işinize uygun alan adına, arama motorları optimizasyonu'nu etkileyebilecek olasılıkları, akılda kalıcı, kısa, türkçe karekter ve buna benzer projelendirmeyi sizin adınıza yapıp size sunum yapabileceğiz.

 

By Kaptan web tasarım olarak sizin iyi yerlerde olmanız bizim başarımız demektir. Bu nedenle işimizi önemsiyor web tasarımını gerçekleştirdiğimiz her web sitesinin başarıya koşmasını sizden çok biz istiyoruz.

 

www.işiniz.com Alan adı tescili.