© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

  İnstagram sayfasını internet siteniz ile bir bütün haline getirip oradaki çevrenizin işiniz ile bilgi alabilmesi adına görseller hazırlıyor ve bu görselleri instagram sayfanızda beğeni ve yorumlara sunuyoruz.

 

   Bir sosyal paylaşım sitesi olan instagram'da takipçilerinizin artması konularında hazırladığımız görseller ile beğenileri dengeliyor, instagram sayfanızdan daha çok kitlelere ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.

 

İnstagram

 

           Farklılıkları bir arada yaşayan platformda, paylaşımların zamanlamaları, paylaşıldıkları saat itibari ile günün şartlarına en uygun kareler olması, yorum ve beğenilerinin yüklenen paylaşımın içeriği, niteliği, görüntü kalitesi, zamanlaması, etiketleri oldukça önemlidir. Bu anlamda talep halinde sizler adına biz İnstagram sayfanızdaki paylaşımları gerçekleştirmeden önce, konuya uygun görselin hazırlanmasını tamamlıyoruz. Sonrasında zamana uygun bir şekilde paylaşımları sizlerin adına gerçekleştiriyoruz.

 

         Ne kadar çok takipçi o kadar çok hit, bu mantıkla yola çıkarsak, çokça bilinen takipçi arttırma yoluyla elde edilecek olan takipçiler size faydası olmayacaktır. Paylaşımların kişileri direk ilgiyle takip etmeleri ve bu şekildeki takipçilerin artması sizin İnstagam portföyünüzü arttıracak ve fayda sağlayacaktır.

 

             Gerçek paylaşımların milyonlara ulaşması elbette biraz zaman alacaktır ama en doğru yol doğru kullanım ile doğru hedefe ilerlemektir. Günümüzde daha önceden hiç adı sanı bilinmeyen ama şimdilerde adından çokça bahsettiren, hatta binlerce kişinin ziyaret ettiği bu siteler doğru mantık orantısıyla hareket ettiklerinden dolayı bugün zirvededirler.

 

           İyi bir web tasarım ve beraberinde sosyal medya hesapları ile periyodik bir şekilde doğru anlatımla büyümek doğru orantılıdır.

 

                Tamam ama neden bir internet sitesine ihtiyaç duyulur ( Size ait bir internet sitesi ) sebebine gelince örnek verecek olursak : Sanatçısınız, sevenleriniz tarafınfan  sizin adınıza açılmış bir çok instagram profil sayfaları varken insanlara sizin siz olduğunuzu nasıl anlatabileceğiz.? İşte bu sorunun en doğru yanıtı size ait resmi internet siteniz ile beraber yürüyen sosyal medya hesaplarınız gerçekleştiğinde sizi takip edecek olası takipçilerin sizin siz olduğunuza inanması daha kolaylaşacak ve büyümeniz hızlanacaktır. Tüm bu konular ve daha fazlasını talepleriniz halinde cevaplandırmaya hazırız. İnstagram sosyal paylaşım sitesinde ve size ait internet siteniz için size en uygun şartları oluşturup sizlere hizmet vermeye başlayabiliriz. Daha fazla bilgi talep için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

İNSTAGRAM SAYFANIZ İLGİ ÇEKİCİ OLSUN