© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

Sosyal Medya - Youtube Desteği:

  Yotube'da yayınlanan videoların kalitesi, arz talep döngüsü göz önünde bulundurularak gücü hepimizin malumudur. Bu güce sizide ortak etmek adına, youtube sayfanızı oluşturup  , internet sitenizde yayınlanan Youtube linkleri altında ürün videolarınızı editliyor, youtube sayfanızda yayınlıyoruz. Youtube bordlarda müşteri portföyünüzü oluşturuyor, ileriye yönelik yeni ürünlerinizden düzenlediğimiz videolar ile haberdar ediyoruz.

 

  Youtube'de tıklamaları arttırmanın yolları:

 

  Youtube bilindiği gibi dünyanın en büyük video sitelerinden bir tanesidir. Burada izlenen videoların izlenme oranları tüm çevreler tarafından önemsenmektedir. Yani kısacası eğer bir video çok tıklanmış ve izlenmiş ise, o videoya ilgi daha çok olabilmektedir.

 

  Youtube'de bir video nasıl çok izlenebilir, bu sorunun yanıtı aslında çok basit, yüklenen video kaliteli olmalı, videonun içeriği ilgi çekici olmalı, youtube video başlığı akıllıca seçilmiş olmalı, youtube video açıklama  kısmı bir kaç cümle ile video içeriğiyle aynı anlamda anlatılmalı, youtube video kelimeleri akıllıca seçilmiş olmalıdır. Tabi bütün bunlar yetmemektedir. Sosyal medya hesaplarında paylaşımları gerçekleştirilmeli ve varsa resmi sitelere çağırma yöntemiyle yüklenmelidir.

 

 

   Youtube kanal oluşturmak:

 

   Youtube kanal oluşturmak videonun izlenme oranlarında pek bir fonksiyonu olmayacaktır ama aranması olası istenilen kelimeleri daha hızlı arabul özelliğine sahip olacaktır. Youtube kanal ismi istediğiniz arabul döngüsünde size oldukça fazla yardımcı olacaktır.

 

   Youtube konusunda daha fazla bilgi:

 

   Youtube konusunda daha fazla bilgi için info@bykaptan.com e-mail adresimizden bizlere yazabilirsiniz. Youtube'de oluşturduğumuz kanallar ve bu güne kadar yüklediğimiz videoların tıklanma başarı oranlarıylada, işimizin referansı kabul edebilirsiniz.

web design site, web design web site, corporate design site web, branding design site web, web design site printing graphic media, web design site optimization consulting, web design site microsoft.com, web design site map, web design site howstuffworks.com, web design site hosting ecommerce solutions, web design site home page, web design site flickr.com, web design site ecommerce, web design site development, web design site craigslist.org, web design site conestogac.on.ca, web design site bu.edu, web design site backgrounds animations page, uk best web design site, uk affordable web design site, tampa bay web design site development, sega web design site, real estate agent web design site,  web design site, oklahoma web design site BUSINESS small, oklahoma web design site business, lethbridge web design site step hosting, large companies web design site technology, kentucky web design site orthodontic, internet web design site hosting services, hawaii web design site developers, gc web design site portfolio, freelance web design site, free web design site, flash web design site map, flash graphic web design site, ecommerce web design site and maintenance, delaware web design site development, best web design site flash, best web design site, altweb portfolio web design site promotion, affordable web design site development, advertising web design site development, acom web design site tables introduction, wysiwyg web design sites, wisywig web design sites, web designer site seek.com.au, web designer site guide hosting,  design sites site developers development, web design sites robin s blog