© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

   Yazılımlarını gerçekleştirdiğimiz resmi internet sitelerinizin arama motoru optimizasyonu ( SEO ) sayesinde, ürünlerinizi, kategorileriniz ve markalarınızın arama motorlarında otomatik olarak yayınlanır, Geliştirilmiş özellikle, ürün veya kategorilerinizin rewrite, ürün veya kategori bazında farklı ( Kelimeler, Tanıtımlar) meta etiketler ile yayınlayabilmeniz mümkündür.

 

 Google gibi arama motorlarının ekranlarının ilk sayfasında çıkmak demek zoru başarmak demektir. Elbette arama motorlarının il sayfasında çıkış yapmak demek tasarımı gerçekleştirilen bir web sitesinin başarıya ulaşmış olması da demektir.

 

  Başarıya ulaşmış olan bir web tasarım geri dönüşüm sağlayabilmektedir. Anlatmak istenileni anlatır, satışı yapılmak istenileni kolayca meraklı kitlelere ulaştırır.

 

   Arama motoru kelimeleri insanların en çok tercih edilen kelimeleri üzerinde ilk sayfa ve ilk satır sonucu web tasarımını gerçekleştirdiğimiz web sitelerinde uygulamaktayız.

 

Son yıllarda çokça kullanılan mobil cihazlarda web aramaları oldukça hit olmuştur. Bu nedenle web tasarımı gerçekleştirilecek olan web sitelerini mobil cihazlarda daha kolay ve hızlı görüntülenebilir şekilde tasarlıyor ve kodluyoruz.

 

 Web tasarım ile SEO arama motoru optimizasyonu'nu entegre biçimde tasarladığımızdan dolayı arama kelimeleri içersinde yer almaktadır.

 

  İnternette çok talep gören siteler haline getirip size tasarladığımız bir web sitesini talep edilir hale getirebiliyoruz. Buda size iş portföyü getirmesine yaramaktadır.

 

 Düşünün bir mahallede bir dükkanınız var sadece o mahalleye hitap ve reklam edebilir geri dönüşüm alabilirsiniz. Ama iyi tasarlanmış bir web sitesi ile tüm dünyaya gece, gündüz 365 gün reklam yapabilir, dünyanın heryerine kolayca ulaşabilir pazarlamanızı sağlayabilirsiniz.

 

 İşte bahsini ettiğimiz çalışmanın adı SEO Arama Motoru Optimizasyonu'dur.

 

Ücretsiz Google Adwors Danışmanlığı

 

  Bizimle çalışanların başarısı bizim başarımız olarak görüp bu anlayışla devam ettiğimizi bizimle çalışan, bizi tercih eden hemen herkes bilir. Sizinle birlikte işi projelendirir stratejileri belirler uzmanlık ve deneyimlerimizi katarak reklamlarınızı yayınlamaya başlarız. Ancak bu konuda neler yapılabilir nasıl reklam projelendirilir bu konularda sizi tamamen ücretsiz bir şekilde danışmanlık hizmeti sağlayabiliriz.

 

Profesyonel Kadro

 

  Reklamlarınızı projelendiriyor ve Google Adwords sayfalarında planlanmış bir şekilde yayınlıyoruz. Reklamlarınız yayına başladığı andan itibaren dilerseniz telefon yoluyla, dilerseniz SMS yoluyla, dilerseniz E-Mail yoluyla size anlık raporluyoruz.

 

 Reklamlarınızı konusunda uzman ve deneyimli kişilerin yönetmesi ile reklamlarınızdan oldukça fazla verim alabilirsiniz.

 

Etkili Google Reklamları

 

Google reklamlarını bize bırakın siz karlı çıkın.

 

Neden Google Adwords?

 

  Google Türkiye ve tüm dünyada en çok tercih edilen arama motorudur.

Google kullanan herkez arama yaptıklarında, ilk sırada sizin siteniz çıkar ve hedef müşteri portföyünüz sizi kolayca bulmuş olur kazanç sağlarsınız.

 

 Google gibi bir çok arama motrlarında ilk sayfa ve ilk satırlarda çıkmasını sağlayan yazılımlar ile web tasarımlar gerçekleştiriyor, size fayda sağlamayan değil, fayda sağlayan daha çok kazandıran web tasarımlara imza atıyoruz. Diyelim bir internet siteniz var ve istenilen kelimeler sağlık ise, sağlığın hangi dalı mesela diş olsun, diş ile farklı kelimelerde arama motoru google gibi vs. diş veya diş hekimi, diş doktoru, gibi kelimelerde ilk sayfalarda sizin siteniz görünmüyorsa tam bir işe yaramaz site sahibisinizdir. Faydasızdır derhal o sitenizden kurtulup yenisini işi bilen kişilere yaptırmalısınız.

 

 Web tasarımda önemli olan renk şekil biçim değildir, elbette bu söylediklerimizin önemi vardır ancak getirisi olmayan bir işin süksesi size fayda sağlamayacaktır. Biraz amiyane bir tavırla söyledik ama söylediğimizde haklı olduğumuzu bidiğimiz için siz değerli ziyaretçilerimizin bu türden hatalara düşüp mali zararlar yaşamasını istemedik işte bu yüzden bu makaleleri sizleri tamamen bilgilendirmek açısından yazdık ve yazmaya devam edeceğiz..

 

   Multmedya ile ürünlerinizi tanıtın

   Galeriler ile istediğiniz galeriyi oluşturun

   Makalelerinizi yayınlayın veya değiştirin

 

   Markalaşma yolunda dev adımlar atın

   Kurumsal kimliğinizi oluşturun

   İstediğiniz an heryerden yönetim keyfini yaşayın

 

 7/24 saat ve 365 gün dünyada tek ve dünyanın heryerine yayın yapıp sizin reklamlarınızı tanıtan, ürünlerinizi pazarlayan dijital medya harikası internet siteleridir. Gereksiz yere büyük bütçelerinizi çöpe atmayın bir internet sitesi yaptırın.!

 

Arama Motorlarında 'google' ilk sayfa ve ilk satırda yer almak demek firmanızı, ürünlerinizi, sanatçıysanız müziklerinizi ilk sayfa ve ilk satırda milyonlarca insana anında ulaşması demektir.

web design site, web design web site, corporate design site web, branding design site web, web design site printing graphic media, web design site optimization consulting, web design site microsoft.com, web design site map, web design site howstuffworks.com, web design site hosting ecommerce solutions, web design site home page, web design site flickr.com, web design site ecommerce, web design site development, web design site craigslist.org, web design site conestogac.on.ca, web design site bu.edu, web design site backgrounds animations page, uk best web design site, uk affordable web design site, tampa bay web design site development, sega web design site, real estate agent web design site,  web design site, oklahoma web design site BUSINESS small, oklahoma web design site business, lethbridge web design site step hosting, large companies web design site technology, kentucky web design site orthodontic, internet web design site hosting services, hawaii web design site developers, gc web design site portfolio, freelance web design site, free web design site, flash web design site map, flash graphic web design site, ecommerce web design site and maintenance, delaware web design site development, best web design site flash, best web design site, altweb portfolio web design site promotion, affordable web design site development, advertising web design site development, acom web design site tables introduction, wysiwyg web design sites, wisywig web design sites, web designer site seek.com.au, web designer site guide hosting,  design sites site developers development, web design sites robin s blog