© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

  By Kaptan web tasarım olarak ürünlerinizi en yeni teknolojiler ile fotograflıyoruz. Anlatmak istediğinizi alatıyor işte budur demenizi sağlıyoruz. Doğru tanıtım ile doğru avantajları yakalamanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinizi arttırıp daha fazla kazanç elde etmek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Ürün ve katalok çekimleri, ürün galerileri, ürün özellik galerileri, ürün grafik çalışmalarının yanısıda, ürün haftalık veya aylık bilgilendirme broşür ve dergiler ile müşterilerinizin sizinle iletişimini güçlendiriyoruz.

 

Professional Photo Shoot:

 

  Ürün fotograflarının çekimlerini bizzat kendimiz yapıyor, çekimlerini yaptığımız fotograflarını internet üzerine uygun hale getiriyor ve yayınlayarak milyonlarca internet kullanıcısı insanların görmelerini sağlıyoruz. Bundan daha iyi bir reklam şekli olabilirmi sorusuna biz: dünya üzerinde bizce 7/24 ve 365 gün sürekli bir şekilde bundan daha iyi bir reklam aracı yoktur diyoruz.

 

Fotograf Düzenleme:

 

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz fotografların düzenlemelerini profosyonelce yapıyoruz. Ürüne en uygun tonlamalar, sloganlar, internet site adres, telefon, varsa ürün kampanyaları ile fotograf düzenlemelerini sizlerin istediği gibi yapıyoruz.

 

     Metinle anlatılmayanı resimle anlatmak desek tam yerinde bir cümle olur. Kişisel anlamda bireyleri, kurumsal anlamda şirket, firma, ürün ve üretiklerinizi en uygun çalışmalarla anlatıyoruz. Bu yolla size ulaşmalarını çok daha hızlı hale getirmekte yardımcı oluyoruz. Elbette bizde biliyoruz ki rızkı veren ALLAH'tır. Biz sadece işimizin en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz web tasarımların ( internet sitelerinin ) başarısıyla onurlanıyor ve gururlanıyoruz.